HURDA DEMİR ALIMI

HURDA DEMİR ALIMI

İstanbul’da her noktadan adrese gelerek her tonajda demir hurdası alımı yapıyoruz. Bizi haftanın yedi günü 24 saat arayabilirsiniz. Hurda demir için fiyat tarifemiz daima güncel hurda fiyatlarına göre düzenlenmektedir. Kendi araçlarımızla verdiğiniz adrese çok kısa sürede gelmekteyiz. Hurdanın toplanın araçlara yüklenmesi, kesim, kırım vb. başka işçilik gerektiren tüm işlemler tarafımızdan yapılacaktır. Hurda demirin tartımı konusunda güvenilir, hassas elektrikli kantar kullanan tartım merkezlerini tercih ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin içinin rahat edeceği başka bir kantar merkezi de kullanılabilir. Çalışanlarımızın tamamı sigortalı ve iş güvenliği almış personeldir. Demirbilek hurda firmamız ise hurdacılık sektöründe uzun yıllar hizmet vermekte olan köklü bir kuruluştur. Geri dönüşüm konusunda ciddi projeler ortaya koyan ve birçok kurum kuruluş ile iş birliği içinde olan bir hurdacı şirketiyiz.

İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında başta olmak üzere Kocaeli, Bursa, Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne Ve diğer çevre iller hurda demir alımı yaptığımız önemli yerlerdir. Özellikle İstanbul ilçelerinde toplu konut şantiyelerinden ve kentsel dönüşüm alanlarından demir hurdası almaktayız. İnşaat alanlarında bulunan demiri kullanılabilme durumuna göre ikinci el olarak sınıflandırıp ona göre yüksek fiyat sunuyoruz. Yine buralardan ikinci el işçi kabini, iskele, demir direk ve diğer inşaat malzemeleri satın alıyoruz. Ödemelerimizin tamamını anında elden nakit şeklinde yapmaktayız.

HURDA DEMİR ALAN HURDACI TELEFONU

Hurda demir alan hurdacı firması olarak Demirbilek hurdacılık 7/24 ulaşabilir durumdadır. Demir geri dönüşüm alanında oldukça yoğun ilgi gören bir hurdadır. Çünkü demir metalinin kullanıldığı yerler oldukça çoktur. Aklınıza gelebilecek her sektörde temel ham madde ve destekleyici araç gereç olarak demir kullanılmaktadır. Firma olarak bizler de demir hurdasına büyük önem veriyoruz. Bu amaçla da güncel hurda fiyatlarına göre hurdanıza fiyat biçip satın almak isteriz. Sizden istediğimiz sadece hurdaya ait birkaç fotoğrafı bize göndermeniz. Çok kısa sürede hurdanıza fiyat sunacağız. Sitemizde yer alan hurdacı telefon numarasına whatsapp hattı tanımlıdır. Lütfen elinizdeki hurda demirin tahmini ağırlığını belirtmeyi unutmayınız. Firmamıza hurda demir satmak oldukça kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın