ALDIĞIMIZ HURDA METALLER

Demirbilek Hurda metal olarak demir hurdası, bakır, alüminyum, krom, sarı, kablo, akü, çinko çelik, paslanmaz, kurşun vesaire hurdası satın alıyoruz. Hurdacı diyince akıla ilk gelen firmalardan olan firmamız sektörün ileri gelen firmalarındandır.

0539 836 3765

ADRESE KADAR GELİYORUZ

İşyerinizde biriken hurda malzemeleri kolayca satmak için hemen arayın. Demirbilek metal sizden gelen talep doğrultusunda şantiye sahaları, fabrika bölgesi ve benzeri alanlara gelerek her tür ve tonajda hurdayı almaktadır. Hurda yükleme, nakliye, kesim ve tartım sorumluluğu firmamıza aittir.

 

YIKIM SÖKÜM KESİM İŞLERİNDE UZMANIZ

Firmamız fabrika bozumu, çatı sökümü, bina yıkımı ve demir merdiven kesimi gibi işlerde uzman ekip ile çalışmaktadır.

 

Demir Hurdası Alıyoruz

Demir hurdası almaktayız. İstanbul genelinde her noktadan demir hurdası satın alıyoruz. Demir hurdası fiyatı sormak için iletişim kurunuz. Demir alan hurdacı 7\24 hizmetinizdeyiz.

 

Bakır Hurdası Alıyoruz

Bakır hurdaları için en iyi fiyatı verirken adresten alım imkanı da sunuyoruz. Tonaj sınırlaması olmadan her an bakır hurdası satışı yapabilirsiniz.

 

Alüminyum Hurdası Almaktayız

Alüminyum hurdası almak için 7/24 sizden haber bekliyoruz. Bizi hemen arayın kolayca aliminyum hurdsı satın.

 

Kablo Hurdası Satın Alırız

Her türden kablonun hurda olarak alımını hafta içi ve hafta sonu gece gündüz demeden satın almaktayız. Fiyatlarımız her zaman güncel fiyat olarak garanti altındadır.

 

Sarı Hurdası Alıyoruz

Sarı hurdaları satmak için hemen bizi arayın. Çok kısa sürede kapınıza kadar geliyor size en yüksek fiyatı ödüyoruz.

 

Korum Hurdası Alıyoruz

Krom hurdası alımlarımız haftanın 7 günü 24 saat devam etmektedir. Bizi arayarak krom hurdası için günlük fiyat alabilirsiniz.

 

İstanbul’da hurda alan hurdacılar arasında gerçekten kurumsal ve güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz biz buradayız. Hurda metal geri dönüşüm sektöründe tecrübe sahibi olan Demirbilek Hurdacılık size tüm hurda çeşitleri için kapıdan alım ve anında nakit ödeme garantisi sunmaktadır. Firmamız özellikle inşaat şirketleri arasında övgü ile söz edilen bir firmadır. Ayrıca geri dönüşüm alanında sektörde söz sahibi olan özellikle de bina yıkım ve buradaki hurdaların alınmasında önemli rol oynayan bir hurdacı şirketiyiz. Unutmayın Demirbilek Hurdacılık yerinde ve değerinde hurda alımı yapmaktadır. Geçmişten geleceğe İstanbul hurdacı firması olarak en değerli sermayemiz siz değerli müşterilerimizin güvenidir. Bizler her zaman geri dönüşüm emekçileri olarak 7/24 alo hurdacılık hizmeti sunuyoruz. https://www.demirbilekhurda.com

 

 

 

 

Hemen Arayın