Türkiye hurdacı olarak her ilden hurda alımı yapmaktayız. Türkiye geneli her nevi hurda için bizi arayın. Güzel Türkiyemizin çevre düzenlemesiiçin çalışıyoruz. Çevre temizliği ve geri dönüşüme verdiği katkıları artırmak için bütün il ve ilçelerimizden tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Her türlü kablo,bakır,sarı,demir,motor vs. bütün hurdalarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Her il ve ilçemiz için gerekli araç filosu vardır.  Ve profesyonel, araç kadromuz ile güvenilir hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Türkiye hurdacı olarak siz hemşerilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Demirbilek Hurda olarak her türlü çelik çatı,fabrika yıkım,Sanayi kablosu vs hurda alımlarında öncü bir firmayız.
Uzman kadromuz ile iletişime geçtikten sonra alım işlemini başlatacağız

Profesyonel kadromuz ve araçlarımızla güvenli bir şekilde. Siz değerli müşterimizin memnuniyeti doğrultusunda hareket ederek alım işlemini gerçekleştirmektedir. Aşşağı satırda aldığımız tonajlı madenleri inceleyebilirsiniz.

Aldığımız Değerli Madenler 

                             Hurda Bakır

Demirbilek hurda,yüksek hurda bakır fiyatları arayanların ortak tercihidir. Hurdacılık sektöründe yüksek fiyattan hurda alan hurdacılar her zaman bir adım öndedir. Firmamız da yüksek fiyattan her nevi hurda alımı hizmetine hurda bakırı da dâhil etmiştir.

Hurda Aliminyum

Demirbilek hurda,piyasanın en üst hurda alüminyum fiyatları üzerinden alım yapmaktadır. Hurda alüminyum, alınması gereken en önemli hurdalardan biri olarak nitelendirilmektedir.
Hurda Kablo

Demirbilek hurda,piyasanın en üst hurda kablo fiyatları için tercih edilmesi gereken bir hurdacıdır. Firmamız, her yere hizmet verebilen bir hurdacı olarak yüksek fiyatlarını bütün bölgelere ulaştırmaktadır. Yüksek fiyatlar, firmamızın en önemli avantajı olarak nitelendirilmektedir. Bizi tercih edenler, hurda kablo kilosu için yüksek fiyat teklifi almakta ve hurda satışlarını anında yapmaktadır.

Hurda Sarı

Hurda sarı fiyatları için yüksek tekliflerini tarafınıza ileten ve en iyi şekilde hurda satışı yapmanızı sağlayan firmamız, bu alımlar neticesinde ülkemize büyük bir artı sağlamaktadır. Söz konusu hurdanın alınması, ülkemiz açısından son derece önemli bir mesele hâline gelmiştir. Bilindiği gibi sarı, önemli bir alaşım maddesidir. Sarı üretiminde ise oldukça değerli hammaddeler kullanılmaktadır.

Hemen Arayın