Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Firmamız Demirbilek Hurdacılık yıllarını geri dönüşüm sektörüne adayan bir hurdacı şirketidir. Bahçelievler mahallelerinde dahi 7/24 alo hurdacı olarak görev yapmaktadır. Bunu yaparken dürüst ticaret anlayışından asla taviz vermez. Hurdanızın değeri neyse anında nakit olarak size öder. Sizden gelen istek doğrultusunda verilen adrese belirlenen sürede ulaşır her hurdanızı yüksek fiyattan satın alır. Özellikle hurda demir, alüminyum, bakır, çinko, kurşun, krom, paslanmaz ve kablo hurdası için bizden mutlaka fiyat isteyiniz. Bizden fiyat almadan başka hurdacılara satış yapmayınız. Aksi halde hurdanızın değerinin çok altında gitmesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Bahçelievler hurdacı olarak hurdanızın türüne göre İstanbul Hurda Borsası verilerine göre size en güncel hurda fiyatını vermektedir.

En Yakın Hurdacı Bahçelievler

Şirketimiz kendine prensip olarak müşterilerine en yakın hurdacı servisi verme işini benimsemiştir. Bu amaç kapsamında da Bahçelievler hurdacı ekiplerimizi merkezimizden haftanın her günü günün her saati gelen telefona göre adrese gönderiyoruz. Böylece siz değerli müşterilimiz elindeki hurda malzemeleri kolayca yüksek fiyattan satma imkanı bulmuş oluyor. Hurdacı ekibimizin verdiğiniz adresi daha hızlı bulabilmesi için lütfen whatsapp hattımıza konum gönderiniz. Aynı zamanda whatsapptan  hurda fotoğraflarını göndererek çok hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Bina Yıkımı Ve Söküm İşleri

Demirbilek Hurda Metal olarak hurda alımın yanı sıra bina yıkımı, fabrika sökümü, çatı sökümü yapıyoruz. Ayrıca demir yangın merdiveni kesimi ve kalorifer kazanı ile bunlara ait diğer malzemelerin kesim kırım ve söküm işlerini yapıyoruz. Çalışan personelimiz iş güvenliği eğitimi almış sigortalı olarak çalışan kişilerdir. Ayrıca işinde uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından projeler yürütülmektedir.

Bahçelievler’de Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitlerinden Bazıları

Hurda Kablo: Bina için söküm veya yıkım sonrasında oldukça fazla miktarda kablo ortaya çıkar. Bu kabloyu hurda olarak satın almak için size en iyi fiyatı teklif ederiz.

Hurda Krom: Sağlık bakımından kullanım alanları daha geniş olan krom hurda olarak genelde tadilat sonrasında ortaya çıkmaktadır. Firmamız tadilat hurdası olarak ortaya çıkan her türlü hurdayı yerinde ve değerinde satın alır.

Hurda Sarı: Genelde banyo ve mutfak malzemeleri ile kapı kolları pirinç yani sarı metalinden yapılmaktadır. Bu malzemenin bozulması, kırılması ya da eskimesi nedeniyle atıl vaziyette olması halinde hurdaya satışı düşünülebilir.