Bakırköy Hurdacı Ve Hurda Alımı

Bakırköy Hurdacı Ve Hurda Alımı

Demirbilek Hurdacılık olarak Bakırköy hurda alım konusunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Üstelik hurdalarınızı almak için adrese kadar geliyoruz. Ayrıca bölgedeki hurdacılara oranla çok daha yüksek hurda fiyatları vermekteyiz. Hurda satışından bol kazanç elde etmek isterseniz bizimle mutlaka görüşün. Hurdacı Bakırköy kuruluşu olarak Demirbilek Hurdacılık Bakırköy’ün tüm semtlerinde deneyimli ekibiyle hurda almaktadır. İlçe genelinde birinci önceliğimiz burada yaşayan vatandaşlara en yakın hurdacı hizmeti sunabilmektir. Bu nedenle de her semte saat kaç olur olsun hurdacı araçlarımızı hurda alımı için gönderiyoruz. Firmamız konuşulduğu gibi tam zamanında ve anlaşılan fiyattan ödeme yapmak için adresinde olacaktır. Bu süreci kısaltmak için lütfen çalışanlarımıza yardımcı olup açık adres bilgilerinizi önceden yazınız. Hatta konum gönderme şansınız varsa hurdacı ekiplerimiz sizi çok daha kolay bulacaklardır.

Bakırköy Geri Dönüşüm Faaliyetleri

Laf olsun diye demiyoruz ama gerçekten de Demirbilek Hurda Metal için müşteri memnuniyeti her şey demektir. Müşterimizi yormadan, zahmetsizce hurda satışından en iyi kazancı sağlaması için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bu sebeple de daime yüksek hurda fiyatları veriyoruz. İmalat yapan iş yerlerinden sürekli olarak çıkan atık malzemeleri geri dönüşüme kazandırma projelerimiz devam etmektedir. Geri dönüşüm sayesinde çevreye ve doğaya zarar vermiyoruz. Bakırköy hurdacı personelimiz yardımı ile burada hurdanın sahadan toplanması, araçlara yüklenmesi, tartılması ve tesislerimizde ayrıştırılıp geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmesi işlemlerinin tamamında sürece hakim olan bir firmayız. Bu nedenle size hurda fiyat teklifi sunarken olabildiğince en iyi fiyatı sunmanın gayreti içerisinde oluyoruz. Her çeşitten hurdanızı her tonajda alabilme imkanımız mevcuttur. Kendi iş makinalarımız ve kamyonlarımız ile hurdaların nakliyesini sorunsuzca yapıyoruz.

Aldığımız Hurda Çeşitleri

Hurda Demir: Özellikle inşaat şantiye sahalarından yüksek tonajlarda demir hurdası satın alıyoruz. Ayrıca bina yıkımlarından çıkan hurda demirleri de güncel fiyatlardan satın alırız.

Hurda Bakır: Elektrik elektronik sanayinin bel kemiği olan bakırın geri dönüşüme kazandırılması oldukça önem arz etmektedir. Bizler de Demirbilek Hurdacılık olarak üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.

Hurda Alüminyum: Üretim sanayisinde önemli bir yeri olan alüminyum genelde araiş şeklinde imalat atığı konumuna geliyor. Firmamız bunları satın alarak doğrudan geri dönüşüme gönderiyor.