ESENYURT HURDACI VE HURDA ALIMI

ESENTURT HURDACI VE HURDA ALIMI

Hurda alım satım piyasasında hizmet veren Demirbilek hurdacılık Esenyurt hurda alımına başlamıştır. Hurda demir, bakır, alüminyum hurdaları alan firmamız geri dönüştürülebilir her türde hurdayı almaktadır. Esenyurt hurdacı olarak bölgesinde hurda satmayı düşünenler için araçlar ve elemanları ile telefon kadar yakında duran Demirbilek hurdacılık sizlerden haber beklemektedir. Esenyurt hurda işlerini alan firmamız deneyimleri ve daha önceden yaptığı işleri ile referansları sağlam ve verdiği sürede sözünü yerine getiren bir firmadır. Demirbilek hurdacılık hurda yükleme ve boşaltımı için özel araçları ile hizmet sunmaktadır. Telefon ya da email yoluyla bize ulaşmanız ve bizden fiyat almanız her zaman sizin için avantaj olacaktır. Yıkım söküm işleri ondan sonra ortaya çıkan her tür metal veya plastik kağıt hurdalar şirketimizin çalışma alanıdır. Hurdalarınızın nakliyesini yapamayacak durumda olanlar için gerekirse biriktirme konteyner hizmeti verebiliriz. Geri dönüşüme verdiğiniz destek ile ülke ekonomisi ve çevreye olan duyarlılığımızın göstergesidir. Esenyurt’ta hurda alan firmamız hurda fiyatlarını her zaman güncel ve değer kaybettirmeyerek müşterilerimizi düşünen bir firmayız.

HURDACILIK FAALİYETLERİMİZ ESENYURT’TA

Demirbilek hurdacılık ile görüşmeden hurda satışı yapmamanızı öneririz.
 Esenyurt bölgesinde hurda alımı yapan firmamız sarı, çinko, bakır hurdaları almakta ve söküm isleri de yapmaktadır. Zamanın kıymetini bilen firmamız Demirbilek hurdacılık sizlerin zamanını boşa harcamadan hurdalarınızı en kısa sürede ve en hızlı şekilde kendi araç ve elemanları ile almaktadır. Ara iş hurdaları içinde arayabilirsiniz. Esenyurt hurdacı firması olarak müşteri ilişkileri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek hareket eden firmamız yaptığı her işte memnuniyetiniz özel önem vermektedir. Firma olarak her tür metal hurdası, kağıt ya da karton koli hurdaları veya pvc, plastik hurdalarını almakta ve ödeme işlemlerini sizin tercihinize göre nakit veya banka aracılığı ile aracımız sizin yanınızdan ayrılmadan yapmaktadır.
Esenyurt bölgesinde hurda satmayı düşünenler için Demirbilek hurdacılık güçlü kadrosu, deneyimli çalışanları ile gerek hurda ikinci el kullanım ömrünü tamamlamış her çeşit malzemeyi yerinde ve değerinde paraya çevirmektedir. Firmamız politikası gereği müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmaktadır. Demirbilek hurdacılık Esenyurt bölgesinde hurda alım satım işlerini hızlıca yürütmeye devam etmektedir. Her müşteri bizim için değerlidir.