HURDA DEMİR ALIMI

HURDA DEMİR ALIMI

İstanbul’da her noktadan adrese gelerek her tonajda demir hurdası alımı yapıyoruz. Bizi haftanın yedi günü 24 saat arayabilirsiniz. Hurda demir için fiyat tarifemiz daima güncel hurda fiyatlarına göre düzenlenmektedir. Kendi araçlarımızla verdiğiniz adrese çok kısa sürede gelmekteyiz. Hurdanın toplanın araçlara yüklenmesi, kesim, kırım vb. başka işçilik gerektiren tüm işlemler tarafımızdan yapılacaktır. Hurda demirin tartımı konusunda güvenilir, hassas elektrikli kantar kullanan tartım merkezlerini tercih ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin içinin rahat edeceği başka bir kantar merkezi de kullanılabilir. Çalışanlarımızın tamamı sigortalı ve iş güvenliği almış personeldir. Demirbilek hurdacı firmamız ise hurdacılık sektöründe uzun yıllar hizmet vermekte olan köklü bir kuruluştur. Geri dönüşüm konusunda ciddi projeler ortaya koyan ve birçok kurum kuruluş ile iş birliği içinde olan bir hurdacı şirketiyiz.

İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında başta olmak üzere Kocaeli, Bursa, Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne Ve diğer çevre iller hurda demir alımı yaptığımız önemli yerlerdir. Özellikle İstanbul ilçelerinde toplu konut şantiyelerinden ve kentsel dönüşüm alanlarından demir hurdası almaktayız. İnşaat alanlarında bulunan demiri kullanılabilme durumuna göre ikinci el olarak sınıflandırıp ona göre yüksek fiyat sunuyoruz. Yine buralardan ikinci el işçi kabini, iskele, demir direk ve diğer inşaat malzemeleri satın alıyoruz. Ödemelerimizin tamamını anında elden nakit şeklinde yapmaktayız.

İstanbul Hurdacı

HURDA DEMİR ALAN HURDACI TELEFONU

Hurda demir alan hurdacı firması olarak Demirbilek hurdacılık 7/24 ulaşabilir durumdadır. Demir geri dönüşüm alanında oldukça yoğun ilgi gören bir hurdadır. Çünkü demir metalinin kullanıldığı yerler oldukça çoktur. Aklınıza gelebilecek her sektörde temel ham madde ve destekleyici araç gereç olarak demir kullanılmaktadır. Firma olarak bizler de demir hurdasına büyük önem veriyoruz. Bu amaçla da güncel hurda fiyatlarına göre hurdanıza fiyat biçip satın almak isteriz. Sizden istediğimiz sadece hurdaya ait birkaç fotoğrafı bize göndermeniz. Çok kısa sürede hurdanıza fiyat sunacağız. Sitemizde yer alan hurdacı telefon numarasına whatsapp hattı tanımlıdır. Lütfen elinizdeki hurda demirin tahmini ağırlığını belirtmeyi unutmayınız. Firmamıza hurda demir satmak oldukça kolaydır.

İstanbul’un her yerinden, Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerden hurda alım satım işlemi yapıyoruz. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun size en yakın hurdacıya, DEMİRBİLEK HURDACI çatısı altında bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Her türlü hurda demir , bakır hurdası, alüminyum hurdası, kâğıt ve karton hurdası, plastik hurda, çelik hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda, içecek kutusu hurdası, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdaları, çatı, merdiven, pencere korkuluk hurdaları, elektronik eşya hurdası, inşaat hurdaları, pvc pencere hurdaları ve hurda sınıfına giren diğer her türlü hurda alım satım yapıyoruz.

İstanbul Hurda Alım Satım
İstanbul Hurda Alım Satım

Demirbilek Hurdacı olarak İstanbul’da, hurda ticaretinde en geniş hacme sahip firmayız. İstanbul’un Çatalca’dan Tuzla’ya tüm içlerinde, ilçelerin tüm mahallelerinde size en yakın hurdacıya ulaşmak için bizi arayın. Firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. İstanbul’da hurda satmak için bize ulaşın. İstanbul hurdacısı Hurdacılar Birliği firmasıdır.

İstanbul’da Hangi Hurda Çeşitleri Alınmaktadır?

Demir Hurdası: Özellikle şantiye sahalarından hurda inşaat demiri almaktayız. Ayrıca yangın merdiveni, kalorifer kazanı ve demir içeren diğer hurda malzemelerin alımını yapıyoruz. Kendi işçi ve olanaklarımızla ile adresten demir hurdası satın alıyoruz.

Hurda Bakır: Atölyelerden ve elektrik işi yapan yerlerden bakır almaktayız. Bakır hurdası yerinde ve değerinde en iyi şekilde işlem görmektedir.

Sarı Hurdası: Mutfak ve banyo malzemeleri başta olmak üzere hurda sarı alınır. Fabrika araiş sarı hurdası en iyi fiyattan alınır.

Krom Hurdası: Kullanıcı sağlığı açısından oldukça hijyenik olan krom birçok sektörde kullanılıyor. Atıl duruma gelen hurda krom için bize telefon edin. Krom paslanmaz özelliğinden dolayı bir diğer adı paslanmazdır.

Hurda Alüminyum: Profil, doğrama, tas tabak, matbaa kalıpları vs. şeklinde bulunan alüminyum en güncel fiyattan satın alınır. Bize adresi gönderin aynı gün içinde alımı gerçekleştirelim. Paranızı iş sonunda hemen veriyoruz.

Plastik Atıklar: Plastik hurdaları satmak için arayış içerisine girdiyseniz kendinizi daha fazla yormayın. Bize telefon açın detayları verin size en iyi hurda fiyat teklifini verelim.

İstanbul'da Hurda Alan Firmalar
İstanbul’da Hurda Alan Firmalar

İstanbul’un en büyük hurdacı firması DEMİRBİLEK HURDACI olarak nerede olursanız olun hurdalarınızı adresten alalım. Adres verdiğinizde ya da whatsapptan konum attığınızda hurdanızı kapınızdan alırız. Hurda alım işlemini hassas kantarlar ile şeffaf olarak hurda sahibi ile beraber yapıyoruz.

 

Avcılar hurdacısı , Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler hurdacısı, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa hurdacısı, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri hurdacısı olarak İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet sunmaktadır.