Ümraniye Hurdacı Ve Hurda Alımı

 Ümraniye hurdacı şirketimiz hurda sektöründe  uzun yıllar güvenilir hurda alımı konusunda tecrübeye sahiptir. Ümraniye hurdacısı olarak bölgede birçok hurda alım satım, bina yıkım söküm işleri yaptığımız için Ümraniye bölgesini biliyoruz ve bölgenin önde gelen firmalarındanız. Bölgeyi bilmemizin ve uzun yıllardır bölgede hizmet veriyor olmamızın rahatlığıyla hareket ediyoruz.     Ümraniye bölgesinin daha güzel ve daha yaşanılabilir bir kent olabilmesi için  hizmet veriyoruz. Firmamızda daima özveriyle çalışan elemanlarımız siz değerli müşterilerimize yakışır şekilde hizmet vermektedir.

Bina, çatı yıkım söküm ve hurdalarınız için firmamızı arayarak bizden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ümraniye hurdacı çalışmalarında söküm işlemleri ve hurda alım işlemleri sırasında tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalıştığımız için size veya çevreye hiçbir şekilde en ufak bir zarar vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Üstelik biz yıkım işini yaparken sizleri yormuyoruz ve sizlere sadece yapılan işi izlemek düşüyor.

 Ümraniye bölgesinin birçok mahallesinde kentsel dönüşümün tekrar başlamasıyla bölgede hurda sektöründe ve bina yıkım söküm işlerinde hareketlilik tekrar başladı. Sizlerin de bina, çatı yıkım söküm  işleriniz var ise firmamızı arayıp firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ümraniye hurdacısı denildiğinde akla ilk gelen firmamız fabrika hurdası alımında da hizmet vermektedir. Fabrikalarınızda biriken hurdalarınızı firmamız aracılığı ile değerinde satabilirsiniz. Gerektiğinde fabrikalara sistem kasa bırakma hizmeti de vermekteyiz. Böylelikle hurdalarınızı kasa içerisinde hem etrafa kötü görünüm hem de  çevreye zarar vermeden muhafaza edebilirsiniz. Kasanız dolduğunda firmamızla iletişime geçip yeni kasa isteyebilirsiniz.

hurda alımı ümraniye
hurda alımı ümraniye

  Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

 Firmamızın hizmet verdiği alanlar ve alım yaptığı hurdalar çeşitlilik göstermektedir. Her hurda çeşidinin ayrı fiyatlandırması yapılmaktadır. Firmamız Ümraniye hurdacı olarak demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, sarı(pirinç) hurdası, çinko hurdası vb. hurda çeşitlerini yerinde nakit ve yüksek fiyat garantisi ile almaktadır. Ayrıca tüm bu hurda çeşitlerinin yanı sıra firmamız ikinci el demir, profil, çatı malzemesi gibi hurdalarınızı da ikinci el fiyatından değerlendirip öyle alım yapmaktadır. Firmamızla yaptığınız alışverişlerinizde firma önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.  Sizler de her türlü hurdalarınız ve bina yıkım söküm işleriniz için gönül rahatlığı ile  arayıp hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.